logo

19 Temmuz 2018

Nalçacılılar’dan Şanlıya Tepki !

Nalçacılılar Taraftar derneği eski başka yardımcısı Şanlı’ya büyük tepki gösterdi. Konya Store Konusu’nda ısrarını sürdüren Abdullah Şanlı’ya, tepki Nalçacılılar’dan geldi.

Yapılan Yazılı Açıklamala’da ;

DOY ARTIK!!

Devri yılan hikayesine dönen Konya Store’da işler yeniden çıkmaza girdi.

Kurulduğu günden bu yana her dönem ayrı bir tartışmanın merkezinde bulunanKonya Store’un Konyaspor’a devri, taraflar tam anlaştı derken tekrar kopma noktasına geldi.

Faaliyette olduğu süre boyunca, resmi ve gayri resmi ortaklarına ciddi kazançlar getiren Konya Store’un devri için eski yönetici ve aynı zamanda Store işletmecisi Abdullah Şanlı’dan ek şart geldi…

Daha öncesinde stokta bulunan ürünlere ait fatura değerlerini yansıtacak bir bedelin (1 peşin toplam 3 taksitte) yapılması durumunda devrin gerçekleşmesi için anlaşan Konyaspor Kulübü ile Abdullah Şanlı, son aşamada Abdullah Şanlı tarafından talep edilen ek 375 bin TL için tekrar anlaşmazlığa düştüler.

375.000 TL tutarlı ek ödeme talebinin nedeni ise talebin kendisinden daha ilginç; “ Konya Store’un markalaşması ve bu markalaşma bedelinin talebi”…

Yöneticiliği öncesinde Konya’da çok tanınan bir isim olmayan ve Konya Store işletmeciliğinin yanında Konyaspor yöneticiliği sayesinde adından az da olsa bahsettirmeye başlayan, BJK TV’ye yaptığı röportajla da tüm spor kamuoyu tarafından şimşekleri üzerine çeken Abdullah Şanlı’nın bu dışsal getiriler yetmezmiş gibi ilave istediği 375.000 TL’lik tutar, Konya’da yaşayan herkese el insaf dedirtiyor.

Kurulduğu tarihten bu yana, hem ortaklık yapısı hem de resmi-gayri resmi ortaklarının isimleriyle sürekli kara gündem olan ve nüve olarak da tamamen Konyaspor’un malı olması gereken Konya Store krizinin artık sonlandırılması gerektiğini düşünüyor, bununla birlikte bu ek ödemenin yapılmasının bu tip art niyetli kişilere başkaca yollar açabileceğinin ve haksız bir çok talepte bulunmasına zemin hazırlayabileceğinin de altını çizmek istiyoruz.

NALÇACILILAR TARAFTARLAR DERNEĞİ

Share
49 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?